Hakkımızda

Zirve Nakliyat 2008 yılında Adana’da kurulmuştur. O zamanlar evden eve nakliyat sektörünün bu kadar büyüyeceği açıkcası aklımıza gelmemişti. Sektör çok büyüdü ve büyümeyede devam ediyor. İşte ekonomik taşımacılık bu büyümeye paralel olarak her geçen gün büyümektedir.Şu an Adana evden eve nakliyat konusunda firmamız lider firma konumdadır. Gerek ambalajlama gerek taşıma aşamasında yenilikçi sistemleriyle adından söz ettirmektedir.Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Misyonumuz

Gelişen teknoloji ile birlikte hizmet politikamızı aynı doğrultuda değiştirerek müşteri memnuniyetini arttırmak.Üstlendiğimiz projelerin müşterilerimize memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en iyi şekilde çalışmak iş politikamızdır.

Vizyonumuz 

Vizyonumuz nerede olursa olsun işimizle ilgili her yönde uzmanlaşmış bir firma olmak ve aktif olduğumuz iş alanında sunduğumuz hizmetle adımızı daha geniş alana duyurmaktır. Bu amacı gerekleştirmek için çalışmalarımızı bu doğrultuda işletiyoruz.